Расписание учебно-тренировочных занятий

«РАҪЛАЙЫМ»
Социаль эштәр буйынса проректор
___________Аслаев С.Т.
Башҡорт дәүләт университетының спорт бүлегенең
2010/2011 уҡыу йылына уҡыу дәрестәре һәм күнекмәләр үткәреү теҙмәһе
 
Тренер-уҡытыусының фамилияһы, исеме, атаһының исеме
Спорт төрө
Үткәреү урыны
Дүшәмбе
Шишәмбе
Шаршамбы
Кесаҙна
Йома
Шәмбе
Йәкшәмбе
1.
Кәримов Радик Рим улы,
Закирйәнова Эльмира
в/б ҡатын-ҡыҙҙар
Уйын залы
17.30-19.00
 
19.00-21.00
Хоҡуҡ институты
 
19.00-21.00
Хоҡуҡ институты
16.00-17.30
18.00-20.00
Хоҡуҡ институты
2.
Дерепаско Валерий Яковлевич
Вакулин Иван Валентинович
б/б ир-аттар
Уйын залы
19.00-21.00
19.00-21.00
 
19.00-21.00
17.30-19.00
 
20.00-21.30
ДЮСША
3.
Аслаев Сәғит Төхвәт улы
бокс
Бокс залы
18.00-20.15
18.00-20.15
18.00-20.15
18.00-20.15
18.00-20.15
 
10.00-12.15
4.
Линтварев Александр Леонтьевич
бокс
Бокс залы
17.30-19.45
17.30-19.45
17.30-19.45
17.30-19.45
17.30-19.45
 
 
5.
Макаров Александр Николаевич
бокс
Бокс залы
10.00-12.00
16.00-20.00
10.00-12.00
16.00-20.00
10.00-12.00
16.00-20.00
10.00-12.00
16.00-20.00
10.00-12.00
16.00-20.00
 
10.00-13.00
6.
Огуречников Денис Георгиевич
Кикбокс.
Бокс залы кикбокс. залы
уйын залы
9.00-11.00
16.00-20.00
16.00-19.00
9.00-11.00
16.00-19.00
 
17.00-18.00
9.00-11.00
16.00-19.00
 
10.00-13.00
7.
Петров Владимир Васильевич
бокс
Бокс залы кикбокс. залы
9.00-10.30
16.00-19.00
16.00-19.00
9.00-10.30
16.00-19.00
 
9.00-10.30
16.00-19.00
 
10.00-13.00
8.
Мөхәмәдйәров Ирек Миннеғәли улы
бокс
Бокс залы кикбокс. залы
9.00-10.30
19.00-20.30
 
10.00-11.30
19.00-20.30
 
19.00-20.30
 
 
9.00-11.30
9.
Кудинов Вадим Юрьевич
бокс
Көрәш залы
 
17.00-18.30
 
17.00-18.30
16.00-19.30
 
 
10.
Хәмзин Данил Мансур улы
бокс
Бокс залы
17.00-18.30
 
17.00-18.30
 
17.00-18.30
 
 
11.
Мәхмүтов Илдар Салауат улы
Кикбокс.
Кикбоксинг залы
19.00-20.30
 
19.00-20.30
 
19.00-20.30
 
 
12.
Кәримов Рәшит Рушан улы
Кикбокс
Кикбоксинг залы
19.00-20.30
 
19.00-20.30
 
19.00-20.30
 
 
13.
Охрименко Владимир Юрьевич
Боков Руслан Львович
б/б ир-аттар
Уйын залы
19.00-20.30
19.00-20.30
 
19.00-20.30
17.30-19.00
 
20.00-21.30
ДЮСША
14.
Матвеев Станислав Станиславович
б/б ҡатын-ҡыҙҙар
Уйын залы
 
17.30-19.00
 
18.00-19.00
15.30-17.30
 
13.00-14.30
15.
Әсфәндийәрова Әлфиә Заһит ҡыҙы
Федорова Мария Владимировна
Бадминт.
Уйын залы
 
 
20.30-22.00
 
 
19.30-21.00
16.30-18.30
16.
Сәлимов Илгиз Арслан улы
Хәсәнов Талмаз (Хоҡуҡ институты 3)
в/б ир-аттар
Уйын залы
 
 
19.00-20.30
 
19.00-20.30
16.00-17.30
 
17.
Алгушаев Фаил Нур улы
лапта (и., ҡ.)
 
 
16.00-17.30
16.00-17.30
16.00-17.30
 
17.30-19.30
 
18.
Дороднов Андрей Геннадьевич
саңғы
Биатлон базаһы
 
16.00-18.00
16.00-18.00
 
16.00-18.00
17.30-19.30
 
 
19.
Мостафин Рәфит Вафа улы
бокс
Бокс залы
кикбокс. залы
16.00-20.00
16.00-20.00
16.00-20.00
16.00-20.00
16.00-20.00
 
19.00-21.00
20.
Солтанов Әхмәд Джуракул улы
Гер күтәреү спорты
Штанга залы
17.30-19.00
10.00-12.00
16.00-17.30
17.30-19.00
10.00-12.00
16.00-17.30
10.00-12.00
17.30-19.00
 
 
21.
Солтанов Әхмәд Джуракул улы
ауыр атлетика
Штанга залы
19.00-20.30
 
19.00-20.30
 
19.00-20.30
 
 
22.
Солтанов Әхмәд Джуракул улы
пауэрлифтинг
Штанга залы
16.00-17.30
 
16.00-17.30
 
16.00-17.30
 
 
23.
Сәйфутдинов Вәхит Варис улы
ө /теннис
Спорт корпусы
 
17.30-19.00
17.30-19.30
17.30-19.00
 
 
 
24.
Сусенкова Елена Петровна
Аэробика
Преп-ли
Кикбоксинг залы
 
18.30-20.00
 
18.30-20.00
 
 
 
25.
Ҡудашев Рөстәм Ким улы
Туризм
Спорт корпусы
16.00-18.00
 
16.00-18.00-
 
16.00-18.00
 
 
26.
Ноздрин Александр Владимирович
Шахмат
Спорт корпусы
 
18.30-20.00
 
18.30-20.00
 
18.30-20.00
 
27.
Байназаров Ирәндек Наил улы
Көрәш
Кикбоксинг залы
20.30-22.00
 
20.30-22.00
 
20.30-22.00
 
 
28.
Байтимеров Илмир Ғәфүр улы
Полиатлон
(ҡыш., йәй.)
Тир, база
16.00-17.30
16.00-17.30
16.00-17.30
16.00-17.30
16.00-17.30
16.00-17.30
 
29.
Тайнович Вениамин Игоревич
Йөҙөү
Бассейн
17.30-19.00
 
17.30-19.00
17.30-19.00
17.30-19.00
 
 
30.
Сәләмәтлек” төркөмө
Сәйфутдинов Вәхит Варис улы
ОФП
Уйын залы
 
 
17.30-19.00
 
 
11.00-13.00
 
31.
Тангаев В.Н.
Шахмат
 
 
 
 
 
 
 
18.00-20.30
32.
«Юрфак» төркөмө ОФП
Кирәев П., Полстовалов О.В.
 
Уйын залы
 
 
19.00-20.30
 
19.00-20.30
 
 
33.
Мәвлеев Рәсүл Рөстәм улы
С.Б. БДУ
Ауыр .атл. залы
 
19.00-20.15
 
19.00-20.15
 
19.00-20.15
 
34.
Кайбышева Эльмира Салауат ҡыҙы
ОКС
Тренаж.залы
 
18.00-21.00
 
18.00-21.00
 
18.00-21.00
 
35.
Такаев Т.Р.
Грек
Ҙур зал
 
 
 
 
 
14.00-16.00
 
36.
Вакансия
футболы
 
 
20.15-21.30
 
20.15-21.30
 
20.15-21.30
 
 
Зал өсөн яуаплы: УЙЫН ЗАЛЫ Сәлимов И.А.
БОКС ЗАЛЫ Петров В.В.
АУЫР АТЛЕТИКА ҺӘМ КИКБОКСИНГ ЗАЛЫ Солтанов Ә.Д.